Kluby Sportowe Gminy Wielgie

Odnośniki

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

  • Zdjęcie składu zespołu UKS Mustang

Mustang w Finale Pucharu Polski

4 września w środę o godz. 18.00 dziewczęta z UKS Mustang Wielgie podejmowały u siebie Noteć Gębice. Był to mecz,którego stawką był Finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Dziewczęta z UKS-u wiedziały,że będzie to bardzo trudne spotkanie i od początku meczu postawiły twarde warunki. Spotkanie od początku było zacięte i pełne walki,jednak pierwszą bramkę po szybkiej akcji w 22' zdobyła Anita Maćkiewicz. Noteć ruszyła do odrabiania strat i już w 27' silnym strzałem z 16 metrów wyrównała. Każdy z zespołów chciał objąć prowadzenie i tak w 41' po przejęciu piłki w środku pola przez Oliwię Lejmanowicz piłka została zagrana do Izabeli Kwiatkowskiej, która asystowała przy drugiej bramce Anity Maćkiewicz i do przerwy było 2:1. Po zmianie stron zespół z Gębic stworzył sobie dwie dogodne okazje do zdobycia bramki, jednak to dziewczęta z UKS-u były konkretniejsze i w 65' po przechwycie w środku boiska przez Magdalenę Żebrowską Anita Maćkiewicz zdobyła trzecią bramkę! W 83' niezawodna Anita Maćkiewicz zdobyła czwartego gola ustalając wynik meczu na 4:1!

25 września odbędzie się finał,a przeciwnika i miejsce nasze piłkarki poznają za tydzień.

 

Skład drużyny:

Gała(46'Olkiewicz), Kwiatkowska, Leśniewska, Fydryszewska, A.Żebrowska, Lejmanowicz(74'Rybczyńska), Pikos(81'Dzięcielewska), M.Żebrowska, Wilińska(85'Redestowicz), Kamińska(61'Wenderlich), Maćkiewicz. Trenerem zespołu jest Michał Ziemiński.

 

« wstecz

Dodatkowa treść

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8

87-603, Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja
http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.