Kluby Sportowe Gminy Wielgie

Odnośniki

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

  • UKS Mustang vs Victorią Niemcz

Mustang wygrywa aż 9:1!

1 września dziewczęta UKS Mustang Wielgie rozegrały wyjazdowy mecz 2 kolejki III ligi kobiet z Victorią Niemcz gromiąc przeciwniczki aż 9:1! 
Strzelanie rozpoczęła w 7' Oliwia Lejmanowicz wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego kapitana zespołu Magdaleny Żebrowskiej. W 17' również po asyście Żebrowskiej bramkę zdobyła Anita Maćkiewicz. Na 3:0 podwyższyła Monika Pikos lobując bramkarkę gospodyń. Jeszcze przed przerwą w 38' po dośrodkowaniu z prawej strony Moniki Pikos drugiego gola zdobyła Anita Maćkiewicz. Po przerwie kolejną bramkę w 65' zdobyła Maćkiewicz. 2 minuty później po asyście Maćkiewicz Julia Wilińska strzeliła nie do obrony i było 7:0. W 83' po długim podaniu Izabeli Kwiatkowskiej swoją 5 bramkę strzeliła Maćkiewicz!!! W 84' po kontrze gospodynie zdobyły honorową bramkę. Wynik ustaliła Magdalena Żebrowska strzałem z 15 metrów i mecz skończył się wynikiem 9:1. W przyszłym tygodniu UKS czekają 2 mecze u siebie w Pucharze Polski i w lidze. 4 września o godz. 18.00 rozegra mecz Pucharu Polski z Notecią Gębice, którego stawką jest finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, a w niedzielę 8 września o godz. 11.00 rozegra 3 kolejkę III ligi kobiet z Fuksem Wielowicz.

Skład drużyny:

Olkiewicz (46' Gała),

Kwiatkowska (81' Ostrowska),

Kamińska, Lejmanowicz,

Rybczyńska (74' Redestowicz),

Fydryszewska, Pikos, Dzięcielewska (61' Przyborowska),

M. Żebrowska,

Wilińska, Maćkiewicz.

Rezerwa: Stroisz, Ziemińska, Raczkowska.

Trenerem zespołu jest Michał Ziemiński.
 

« wstecz

Dodatkowa treść

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8

87-603, Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja
http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.