Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Zwycięstwo Mustanga z Notecią Inowrocław!

7 kwietnia o godz. 14.00 na stadionie w Dobrzyniu nad Wisłą UKS Mustang Wielgie rozpoczął rundę wiosenna meczem u siebie z Notecią Inowrocław. Był to mecz 2 z 3 zespołem w tabeli. W 21 minucie bardzo dobrą sytuację miała Kinga Marchlewska, ale jej strzał zdołała obronić bramkarka Noteci. W 36 minucie Ewelina Czubakowska podaniem  prostopadłym uruchomiła Anitę Maćkiewicz, która wygrała walkę z obrońcą, ograła bramkarza i skierowała piłkę do pustej bramki, wyprowadzając UKS na prowadzenie. Po przerwie Mustang w 51 minucie stracił bramkę po strzale z dystansu. Podczas próby interwencji bramkarka Mustanga Aleksandra Olkiewicz upadła na plecy, ale na szczęście nic się nie stało i mogła dokończyć mecz. W 62 minucie, po rzucie rożnym wykonywanym przez Magdalenę Żebrowską, piękną główką Anita Maćkiewicz umieściła piłkę w bramce. W 73 minucie Anita Maćkiewicz ustrzeliła hat-tricka wykorzystując podanie Izabeli Kwiatkowskiej. Mecz zakończył się bardzo ważny zwycięstwem Mustanga 3:1! Kolejne spotkanie o punkty nasze dziewczęta rozegrają również u siebie na boisku w Teodorowie w sobotę 13 kwietnia o godz. 11.00, a rywalem będzie Tucholanka Tuchola.

Skład drużyny:Olkiewicz, Kwiatkowska, Leśniewska, Marchlewska, A. Żebrowska, Fydryszewska (67' Wilińska), Szczepaniak, Maćkiewicz, Pikos, Czubakowska, M. Żebrowska. Rezerwa: Kamińska, Lejmanowicz, Wenderlich, Ostrowska, Raczkowska. Trenerem zespołu jest Michał Ziemiński.