Kluby Sportowe Gminy Wielgie

Odnośniki

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Mustang drugi w Turnieju Legia Cup!

13 stycznia UKS Mustang Wielgie wziął udział w III Turnieju Piłki Nożnej Kobiet Legia Cup. Turniej rozgrywany był w dwóch grupach 4-zespołowych. Z każdej grupy do półfinałów awansowały po dwa zespoły. UKS wyszedł z grupy i w półfinale zmierzył się z Wdą Strażak Przechowo. W drugim półfinale Unifreeze Górzno zagrało z Gwiazdą Toruń. Swoje półfinały wygrały Unifreeze Górzno i UKS Mustang Wielgie. W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się Gwiazda Toruń i Wda Strażak Przechowo. W meczu finałowym po zaciętej walce nasz zespół musiał uznać wyższość pierwszoligowego zespołu z Górzna, a w meczu o III miejsce Gwiazda Toruń pokonała Wdę Strażak Przechowo. Tym samym I miejsce zajął zespół z Górzna, II zespół z Wielgiego i III zespół z Torunia. Trzy pierwsze zespoły wygrały cenne nagrody. Dodajmy, iż w meczu o V miejsce zespół gospodarzy - Legia Chełmża pokonał Fuks Wielowicz. 

Skład UKS-u: Szczepaniak, M. Żebrowska, Maćkiewicz, Marchlewska, Olkiewicz, Kamińska, Pikos, A. Żebrowska, Leśniewska, Detmer, Rybczyńska, Kwiatkowska, Andrzejewska. Trenerem zespołu jest Michał Ziemiński.

  • Mustang drugi w Turnieju Legia Cup!

« wstecz

Dodatkowa treść

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8

87-603, Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja
http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.