Kluby Sportowe Gminy Wielgie

Odnośniki

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Szósta wygrana w szóstym meczu rundy wiosennej UKS-u!!!

Dnia 29 kwietnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku odbył się mecz III ligi kobiet UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża. Spotkanie odbywało się w bardzo wysokiej temperaturze. Nasz zespół zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli i był faworytem tego spotkania. Od pierwszych minut widać było wyraźną przewagę UKS-u, i już w 14' Paulina Szczepaniak po zespołowej akcji zdobyła pierwszą bramkę. Druga bramka to precyzyjny strzał Moniki Pikos w 23'. W 32' ponownie Monika Pikos uderzeniem z 10 metrów zdobyła swoją drugą bramkę podwyższając na 3:0. W pierwszej połowie na uwagę zasługuje też strzał Magdaleny Żebrowskiej, który wylądował na poprzeczce. W drugiej części gry na boisko weszły zawodniczki rezerwowe, w gronie których były trzy 14-latki. W tej części UKS zdobył jedną bramkę za sprawą Patrycji Rybczyńskiej w 68', ustalając wynik na 4:0.  Był to mecz, w którym zagrało 18 zawodniczek i sprawdzian przed "hitem rundy wiosennej", w którym Mustang (wicelider) zmierzy się za tydzień 6 maja w niedzielę o 16.00 z liderem tabeli WAP-em Włocławek. Mecz ten jest nie tylko pojedynkiem dwóch najlepszych drużyn w lidze, ale także są to derby regionu. 

Skład drużyny: Olkiewicz (41' Andrzejewska), Kwiatkowska (58' Fydryszewska), Jaskuła (53' Leśniewska), A. Żebrowska, Marchlewska (68' Lejmanowicz), Detmer (53' Kamińska), Szczepaniak, Maćkiewicz (40' Rybczyńska), Pikos, Czubakowska (68' Wilińska), M. Żebrowska. 

Trenerem zespołu jest Michał Ziemiński.

  • Mecz UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża 0
  • Mecz UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża 1
  • Mecz UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża 2
  • Mecz UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża 3
  • Mecz UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża 4
  • Mecz UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża 5
  • Mecz UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża 6
  • Mecz UKS Mustang Wielgie - Legia Chełmża 7
  • autor: A. Korpalski

« wstecz

Dodatkowa treść

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8

87-603, Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja
http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.