Kluby Sportowe Gminy Wielgie

Odnośniki

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Mustang Wielgie - KKP Bydgoszcz 5:1

28 marca w środę o godz. 15.00 UKS Mustang Wielgie rozegrał zaległy mecz wyjazdowy z KKP Bydgoszcz. Po zwycięstwie  w pierwszym meczu rundy wiosennej  z Notecią Inowrocław UKS chciał podtrzymać dobrą passę. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla naszej drużyny bo już w 2' po dośrodkowaniu Eweliny Czubakowskiej i strzale Moniki Pikos zawodniczka z  Bydgoszczy zmieniła tor lotu piłki, strzelając samobójczego gola. W 26' po strzale z 20 metrów Magdaleny Żebrowskiej piłka trafiła w poprzeczkę, ale już w 33' Magdalena Żebrowska zdobyła piękną bramkę podwyższając na 2:0. Po przerwie zawodniczki z Mustanga podwyższyły na 3:0 po bardzo dobrej akcji Pauliny Szczepaniak, Eweliny Czubakowskiej i celnym strzałem Natalii Wiśniewskiej. W 68' po dośrodkowaniu Moniki Pikos swoją drugą bramkę w tym meczu strzeliła Natalia Wiśniewska. Przy prowadzeniu 4:0 zawodniczki KKP Bydgoszcz zdobyły bramkę po kontrze lewym skrzydłem. Mustang w ostatniej minucie strzelił bramkę na 5:1 po kolejnym pięknym uderzeniu Magdaleny Żebrowskiej. UKS kolejny raz pokazał dobrą formę. Martwić jedynie może kontuzja (miejmy nadzieję niegroźna) Kingi Marchlewskiej, która przed czasem musiała opuścić boisko. Kolejny mecz nasz zespół rozegra w Toruniu 8 kwietnia z Gwiazdą.

Skład UKS-u: Olkiewicz (75' Andrzejewska), Kwiatkowska (75' Fydryszewska), Jaskuła (79' Detmer), Marchlewska, A. Żebrowska (50' Rybczyńska), Wiśniewska (79' Bonowicz), Szczepaniak, Maćkiewicz, Pikos (69' Kamińska), Czubakowska (69' Wilińska), M. Żebrowska.

Bramki:  M. Żebrowska x2,  Wiśniewska x2,  samobójcza.

« wstecz

Dodatkowa treść

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8

87-603, Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja
http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.