Kluby Sportowe Gminy Wielgie

Odnośniki

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Zwycięstwo z Notecią Inowrocław!

24 marca o godz. 12.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią we Włocławku UKS Mustang Wielgie zainaugurował rundę wiosenną rozgrywek III ligi kobiet. Nasz zespół miał rozpocząć tydzień wcześniej, lecz mecz z KKP Bydgoszcz został przełożony na 28 marca. Mecz z Notecią Inowrocław dziewczęta z UKS-u rozpoczęły bardzo odważnie raz po raz stwarzając sobie sytuacje bramkowe. Drużyna z Inowrocławia to bardzo dobry zespół, dlatego dziewczęta z UKS-u podeszły do tego spotkania bardzo zmotywowane. W 28' po rzucie wolnym z 23 metrów wykonywanym przez Magdalenę Żebrowską piłka znalazła się w siatce. Do przerwy było 1:0. Po przerwie UKS chciał zdobyć drugą bramkę i w 63' Magdalena Żebrowska zdobyła swoją drugą bramkę, podwyższając na 2:0. UKS w bardzo dobrym stylu i po dobrej grze rozpoczął rundę wiosenną.

Skład zespołu:  Olkiewicz, Jaskuła, Marchlewska, A. Żebrowska (58' Rybczyńska), Kwiatkowska, Wiśniewska (39' Detmer), Pikos, Czubakowska, Szczepaniak, Maćkiewicz, M. Żebrowska. Ponadto rezerwa: Wilińska, Kamińska, Lejmanowicz, Wenderlich, Przyborowska, Andrzejewska, Raczkowska.

« wstecz

Dodatkowa treść

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8

87-603, Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja
http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.