Kluby Sportowe Gminy Wielgie

Odnośniki

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

UKS Mustang Wielgie wziął udział w II Turnieju Piłki Nożnej Halowej Kobiet "LEGIA CUP".

 W Chełmży rywalizowało 8 zespołów  (w tym dwa zespoły UKS-u: starszy i młodszy). To już kolejny turniej, z którego nasze dziewczęta przywiozły pierwsze miejsce! 

Kolejność drużyn:

1. UKS Mustang Wielgie I

2. Tucholanka Tuchola

3. Fuks Wielowicz

4. UKS Mustang Wielgie II

5. Unifreeze Górzno

6. Legia Chełmża

7. Gwiazda Toruń

8. KKP Bydgoszcz

        Z turnieju piłkarki przywiozły liczne nagrody indywidualne i zespołowe. Najlepszą bramkarką turnieju została Aleksandra Olkiewicz z UKS-u. Gole dla Mustanga strzelały: Paulina Szczepaniak - 6, Anita Maćkiewicz - 4, Ewelina Czubakowska - 4, Magdalena Żebrowska - 3, Monika Pikos - 3, Martyna Fydryszewska, Zuzanna Jaskuła i Magdalena Przyborowska - po 1. Oprócz strzelczyń goli w składzie UKS-u zagrały: Anna Żebrowska, Aleksandra Olkiewicz, Kinga Marchlewska, Julia Wilińska, Aleksandra Kamińska, Marta Andrzejewska, Oliwia Lejmanowicz, Nikola Detmer, Patrycja Rybczyńska, Izabela Kwiatkowska, Agata Raczkowska.

       Zarząd klubu UKS Mustang Wielgie wraz z zespołem chce serdecznie podziękować za dotacje i wsparcie finansowe Urzędowi Gminy Wielgie na czele z Panem Wójtem Tadeuszem Wiewiórskim. Sezon halowy dziewczęta z UKS-u zakończą u siebie w ostatnim turnieju przed rundą wiosenną , który rozegrany zostanie na hali sportowej przy Zespole Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie 18 lutego w niedzielę o godz. 10.00.

  • II Turnieju Piłki Nożnej Halowej  Kobiet "LEGIA CUP"

« wstecz

Dodatkowa treść

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8

87-603, Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja
http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.