Przejście do sekcji:

Treść strony - UKS Mustang

Turniej halowej piłki nożnej Makowo Mazowieckie

20 stycznia zespół seniorek i juniorek UKS Mustang Wielgie wybrał się na turniej halowej piłki nożnej do Makowa Mazowieckiego. Oba zespoły wyruszyły rano i już o 9.00 rozpoczął się turniej juniorek, w którym rywalizowało 6 drużyn. O godz. 13.00 swój turniej rozpoczęły seniorki, rywalizując w stawce 8-zespołowej. Po ostatnim turnieju w Baboszewie, w którym obie ekipy zajęły pierwsze miejsca piłkarki również chciały rywalizować o jak najwyższe lokaty. Seniorki wygrały swoją 4-zespołową grupę i półfinał zdecydowanie i w finale zmierzyły się z zespołem Królewscy Płock. Po remisie 2:2 w regulaminowym czasie gry i bezbramkowej dogrywce, wykonywały rzuty karne. W karnych lepsze okazały się zawodniczki z Płocka i tak UKS zajął II miejsce w turnieju. Juniorki grały systemem "każdy z każdym" ostatecznie zajmując I miejsce! Kolejność kat. OPEN: 1. Królewscy Płock, 2. UKS Mustang Wielgie, 3. MKS Ciechanów, 4. CURIE Maków Mazowiecki, 5. FUKS II Półtusk, 6. FUKS Półtusk, 7. ŁKS Łochów, 8. Grodzisk Mazowiecki. Kolejność juniorek: 1. UKS Mustang Wielgie, 2. Mazovia Grodzisk Mazowiecki, 3. Maków Mazowiecki, 4. Królewscy Płock, 5. Fuks Półtusk, 6. LUKS Szelków. 

Skład seniorek: Paulina Szczepaniak, Anita Maćkiewicz, Monika Pikos, Ewelina Czubakowska, Aleksandra Olkiewicz, Zuzanna Jaskuła, Ewelina Leśniewska, Aleksandra Kamińska, Patrycja Rybczyńska, Marta Andrzejewska. 

Skład juniorek: Martyna Fydryszewska, Nikola Detmer, Oliwia Lejmanowicz, Julia Wilińska, Oliwia Bonowicz, Oliwia Sztuka, Maja Ziemińska, Magdalena Przyborowska, Emilia Wenderlich, Magdalena Augustyniak. 

Trenerem obu zespołów jest Michał Ziemiński.

Był to kolejny udany turniej UKS-u, w którym piłkarki pokazały jakość i umiejętności.

Wróć

Przejdź do początku strony