Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Mustang rozgromił Tucholankę Tuchola

Na reakcję po pierwszym przegranym meczu z WAP-em niedługo trzeba było czekać. W 21 kolejce III ligi kobiet Mustang rozgromił aż 6 : 0 Tucholankę Tuchola. Mecz odbył się w sobotę 12 maja na boisku sztucznym we Włocławku. Dziewczęta z Wielgiego od początku spotkania grały płynnie raz po raz stwarzając sobie  okazje do zdobycia bramki. Pierwsza bramka padła w 21' po akcji środkiem boiska, której autorką była Natalia Wiśniewska. W 26' było już 2:0 po solowej akcji zakończonej strzałem z lewej nogi Pauliny Szczepaniak. Przed przerwą prawym skrzydłem ruszyła Monika Pikos i w 34' po jej dośrodkowaniu piękną główką popisała się Natalia Wiśniewska. Po przerwie w 46' ponownie Paulina Szczepaniak ograła dwie przeciwniczki, zdobywając swojego drugiego gola. W 59' soczystym uderzeniem Magdalena Żebrowska podwyższyła na 5:0. Wynik ustaliła Anita Maćkiewicz strzałem pod poprzeczkę w 68'. Dziewczęta z UKS-u nie dały szans zespołowi z Tucholi pokazując w każdym elemencie swoją dominację. Skład zespołu: Andrzejewska, Kwiatkowska (41' Kamińska), Jaskuła (56' Bonowicz), A. Żebrowska, Marchlewska (73' Przyborowska), Fydryszewska (41' Rybczyńska), Pikos (69' Lejmanowicz), Wiśniewska (69' Wilińska), Szczepaniak, Maćkiewicz, M. Żebrowska. Ponadto: Olkiewicz, Detmer, Czubakowska.Trenerem zespołu jest Michał Ziemiński.W kolejnym spotkaniu nasz zespół zmierzy się w meczu wyjazdowym z Fuksem Wielowicz. Bramki: Szczepaniak x2, Wiśniewska x2, M. Żebrowska, Maćkiewicz.

• autor: M. Ziemiński