Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Pojedynek na szczycie!

6 maja 2018r. o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim OSiR we Włocławku UKS Mustang Wielgie zmierzył się z WAP-em Włocławek. Na wiosnę zarówno jedna, jak i druga drużyna wygrała wszystkie sześć kolejek zajmując przed spotkaniem po 19 kolejkach pierwsze i drugie miejsce. Był to mecz, któremu towarzyszyło wiele emocji. W pierwszych minutach dziewczęta z Wielgiego dały się zaskoczyć szybko tracąc bramki. Po pierwszej połowie było 3:0. Po przerwie UKS wyszedł wyraźnie odmieniony, stwarzając sobie wiele okazji do zdobycia bramki, lecz brakowało szczęścia. Zespół WAP-u zdobył 4 gola i kiedy wszyscy myśleli, że jest po meczu UKS za sprawą Eweliny Czubakowskiej i Anity Maćkiewicz zdobył szybkie dwie bramki. Niestety odsłaniając się w doliczonym czasie gry stracił gola i mecz zakończył się wynikiem 5:2.

Był to pierwszy przegrany mecz naszego zespołu w rundzie wiosennej.

Skład zespołu: Olkiewicz, Kwiatkowska, Jaskuła, Marchlewska, A. Żebrowska, Detmer (58' Rybczyńska), Wiśniewska, Czubakowska, Szczepaniak, Maćkiewicz, M. Żebrowska. Rezerwa: Lejmanowicz, Leśniewska, Kamińska, Wilińska, Bonowicz, Andrzejewska, Wenderlich, Fydryszewska, Przyborowska, Raczkowska. Trenerem zespołu jest Michał Ziemiński.