Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Kolejna wygrana Mustanga!

Od zwycięstwa do zwycięstwa zmierzają piłkarki Mustanga w rozgrywkach III ligi. Choć w ostatnim meczu wynik  mógłby wskazywać na pewną wygraną bramki padły dopiero  w końcówce. Mecz odbył się w niedzielę 15 kwietnia o godz. 14.00 na boisku sztucznym we Włocławku. Pierwszą bramkę dla Mustanga strzeliła Natalia Wiśniewska z 18 metrów w 13' spotkania. Tuż przed przerwą zawodniczki GLKS Osielsko Żolędowo wyrównały z rzutu karnego. To podrażniło zespół Mustanga, który chciał szybko zdobyć bramkę. Ta sztuka udała się dopiero na 10 minut przed końcem, kiedy nasze piłkarki dosłownie rozstrzelały gości, strzelając 4 bramki. Najpierw po dośrodkowaniu Moniki Pikos bramkę strzeliła Magdalena Żebrowska. Na 3:1 po kombinacyjnej akcji podwyższyła Paulina Szczepaniak. Czwartą bramkę dla naszego zespołu strzeliła Ewelina Czubakowska. Najładniejszą bramkę meczu i swoją drugą w tym spotkaniu zdobyła ponownie Czubakowska strzałem pod poprzeczkę. To już czwarte z rzędu zwycięstwo naszych piłkarek na wiosnę, które za tydzień zmierzą się ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski w meczu wyjazdowym. Miejmy nadzieję, że urazy Kingi Marchlewskiej, Anity Maćkiewicz i Julii Wilińskiej pozwolą im szybko wrócić na boisko.

Skład zespołu: Olkiewicz, Jaskuła (75' Leśniewska), A. Żebrowska, Detmer (41' Rybczyńska), Kwiatkowska, Fydryszewska (41' Kamińska), Szczepaniak, Wiśniewska, Pikos (75' Lejmanowicz), Czubakowska, M. Żebrowska. Ponadto: Bonowicz, Andrzejewska, Przyborowska, Wenderlich, Raczkowska.

• autor: Michał Ziemiński
  • Mecz 15 kwietnia o godz. 14.00 na boisku sztucznym we...
    • autor: Zdjęcia Andrzej Korpalski