Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Pechowa przegrana UKS-u z Kotwicą Kórnik w II Lidze Kobiet!

20 maja w sobotę o godz. 11.00 w Dobrzyniu nad Wisłą UKS rozegrał mecz o mistrzostwo II ligi z Kotwicą Kórnik. Mecz odbywał się przy wysokiej temperaturze. Od pierwszych minut trwała walka o dominację na boisku. Początek meczu to przewaga Kotwicy, czego efektem była szybko zdobyta bramka już w 5 minucie. Dziewczęta z UKS-u odrobiły straty w 30 minucie z rzutu wolnego bramkę zdobyła Magdalena Żebrowska. Do przerwy było 1:1. Po przerwie trwała zacięta walka i to nasze dziewczęta w 55 minucie za sprawą Eweliny Czubakowskiej wyszły na prowadzenie. Kotwica wyrównała w 75 minucie po składnej akcji lewą stroną boiska. Krótko po golu dla Kotwicy piękną akcję przeprowadziła Anita Maćkiewicz podając piłkę do Eweliny Czubakowskiej, której strzał wylądował na bocznej siatce. W 78 minucie sędzia podyktował rzut karny po faulu na Ewelinie Czubakowskiej. Niestety strzał Magdaleny Żebrowskiej z 11 metrów obroniła bramkarka z Kórnika. W 81 minucie zespół Kotwicy zdobył zwycięską bramkę po akcji środkiem pola. UKS rozegrał bardzo dobry mecz, lecz zabrakło szczęścia.

Kolejny mecz nasze dziewczęta rozegrają na wyjeździe 28 maja o godz. 14.00 z KKP Chełmża. Bedą to derby dwóch jedynych zespołów z województwa kujawsko-pomorskiego w II lidze kobiet.

Skład UKS-u: M. Andrzejewska, Z. Jaskuła, A. Żebrowska (87' O. Bonowicz), K. Marchlewska, I. Kwiatkowska, N. Wiśniewska, P. Szczepaniak, A. Maćkiewicz, M. Pikos (70' N. Szpanelewska), E. Czubakowska, M. Żebrowska.

Ponadto:.A. Raczkowska.