Kluby Sportowe Gminy Wielgie

Odnośniki

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Nagroda dla Trenera

  • 1
    Zdjęcie 1
  • Zdjęcie 2
  • Zdjęcie 3
  • Zdjęcie 4
  • Zdjęcie 5
  • Zdjęcie 6

Nagroda dla Trenera UKS Mustang Wielgie.

Radni postanowili przyznać nagrodę dla trenera i prezesa UKS Mustang Wielgie Michała Ziemińskiego.

Żeński klub piłkarski już od kilku lat jest prawdziwą chlubą gminy. W bieżącym sezonie drużyna z małej miejscowości gra w II lidze seniorek i rywalizuje z ekipami z takich miast jak Gdańsk, Szczecin czy Konin. I właśnie promocję gminy postanowili docenić samorządowcy.

– Jestem ogromnie wdzięczny za to, że Mustang rozsławia gminę Wielgie już nie tylko na szczeblu wojewódzkim ale nawet i krajowym. Dziewczęta pod opieką Michała Ziemińskiego wykonują wspaniałą pracę i to co uczyniły swoim sposobem na życie, przekłada się też na sukces gminy – mówi wójt Tadeusz Wiewiórski.

Rada gminy przyjęła wniosek klubu UKS Mustang Wielgie o nagrodę dla trenera i prezesa w jednym. Michał Ziemiński otrzymał 2,5 tysiąca złotych za zaangażowanie i pracę na rzecz gminy. – Jestem ogromnie wzruszony. Dziękuję za to wyróżnienie, ale chcę podkreślić, że to przede wszystkim zasługa moich zawodniczek. Dziękuję też władzom gminy za ogromne wsparcie, którego mi udzielają.

Trener Ziemiński przyjął nagrodę i gratulacje podczas wtorkowej sesji rady gminy. Razem z nim gośćmi obrad były też zawodniczki: Monika Pikos, Kinga Marchlewska, Ewelina Czubakowska i Izabela Kwiatkowska. Na zdj. razem z wójtem Wiewiórskim i przewodniczącą rady gminy Haliną Sztypka. 
 

Tekst i fot. Andrzej Korpalski

 

 

« wstecz

Dodatkowa treść

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8

87-603, Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja
http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.